Himmel i Papesch Opole Spółka z o. o.

Himmel i Papesch Opole Spółka z o. o.

Edit Content

tel.

+48 (0)77 / 427 18 50

e- mail

biuro(at)hip-opole.pl

Strategia

Strategia

//

misja HiP

Co się stanie, jeśli pewnego ranka w drodze do pracy odkryjesz, że mostu, którym jeździsz do biura, nie ma? Na co dzień nie zauważamy wpływu mostów na nasze życie, ale jeśli się dobrze zastanowimy, zauważymy, że mosty odgrywają kluczową rolę w ogólnym rozwoju świata. Mają wpływ na ekonomię, politykę, życie społeczne i zawodowe. Ich znaczenie dla rozwoju cywilizacji jest niezaprzeczalne. Nasze współczesne życie jest połączone mostami. Mosty są władcami naszego życia. Powinniśmy chronić te struktury, aby móc działać dalej.

W HiP jesteśmy świadomi, iż powstanie nowego mostu, zawsze otwiera nieograniczone możliwości rozwoju dlatego naszą misją jest łączenie ludzi, przedsiębiorstw, inwestorów, technologii za pomocą mostów w celu rozwoju stąd hasłem przewodnim naszej marki misyjne przesłanie: „ŁĄCZYMY DLA ROZWOJU”.

A-most2A-most

//

wartości HiP

//

wizja HiP

Wizją HiP jest rozwój świata, dzięki  konstrukcją, które będą służyły pokoleniom. HiP realizuje swoją wizję poprzez budowanie pozycji lidera i eksperta rynku branży budowlanej (mosty, geotechnika) w Polsce i Europie,  w oparciu o 4 filary:

Autorytet

Innowacyjność

Kapitał ludzki

Społeczna odpowiedzialność

Społeczne korzyści istnienia mostów